O Firmie

Firma "SKIDD" zaistniała na rynku jako mały zakład stolarski już trzydzieści lat temu. Ostatnie lata dla "SKIDD" to okres dynamicznego rozwoju i transformacji.

Dzisiaj jesteśmy prężną i nowoczesną firmą działającą w sferze wyposażenia wnętrz. Zwiększona konkurencja, podniesione wymagania jakościowe naszych klientów sprawiły, że główny nacisk w naszych działaniach położyliśmy na właściwy sposób obsługi klienta starając się przedstawić ofertę jak najbardziej kompleksowa począwszy od pomiarów, projektu wyposażenia pomieszczeń, wysokiej jakości wykonania naszych wyrobów, transportu i montażu dla naszych klientów.Specjalizujemy się w produkcji mebli kuchennych wraz z wyposażeniem w sprzęt AGD, mebli pokojowych, do sypialni, biurowych, garderoby, zabudowy poddaszy, wyposażenia dla sklepów, banków, hoteli itp.

Na rynku pojawiają się cały czas nowości i my również staramy się od razu je wprowadzać w celu zaspokojenia naszych klientów. Poza meblami wykonanymi z płyty laminowanej oferujemy rownież meble z forniru naturalnego - modyfikowanego, drewna, MDF lakierowanego, jak i MDF foliowany. Wszystkie rodzaje materiałów maja szeroka gamę kolorystyczna jak i strukturalna.

Dlaczego my?

  • Ponad 20-letnie doświadczenie
  • Indywidualne podejście do klienta
  • Profesjonalni projektanci
  • Duży zakład
  • Darmowy transport
  • Sprzęt AGD na miejscu

Materiały

Do naszych produkcji używamy najwyższej jakości akcesoria meblowe renomowanych firm takich jak Blum, Peka, Kessebohmer, Gettich i wiele innych. Nowoczesne maszyny i wysokiej jakości płyta laminowana w bardzo dużej gamie kolorystycznej wraz z dopasowaniem obrzeza PCV pozwala nam spełnić marzenia najbardziej wymagającego klienta.

© 2020 Stolarstwo Meblowe "SKIDD". All Rights Reserved | Design by W3layouts