Poznaj nas

O nas

30 lat doświadczenia Image
Stolarstwo meblowe SKIDD

O nas

Firma SKIDD została założona w 1990 roku. Na początku jako mały zakład stolarski, produkowaliśmy meble kuchenne i pokojowe. Kolejnym krokiem była rozbudowa produkcji oraz dwóch salonów meblowych. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam produkować meble wysokiej jakości, zyskując uznanie i zaufanie nowych klientów. Ostatnie lata dla SKIDD to okres dynamicznego postępu i transformacji. Dzisiaj jesteśmy nowoczesną i prężnie działającą firmą nie tylko na rynku krajowym. Nasze stolarstwo coraz częściej zyskuje uznanie także na rynkach krajów zagranicznych takich jak Niemcy, Szwajcaria czy Szwecja.

Specjalizujemy się w produkcji mebli kuchennych wraz z wyposażeniem w sprzęt AGD, mebli biurowych, pokojowych, garderoby, zabudowy, wyposażenie sklepów, banków i hoteli. W tworzeniu naszych produktów używamy najwyższej klasy materiałów oraz akcesoriów meblowych renomowanych firm: Blum, Peka, Häfele, Egger i wielu innych. Nowoczesny park maszyn pozwala nam realizować marzenia najbardziej wymagających klientów, przy zachowaniu najwyższej jakości. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, ponieważ mamy świadomość, że decyzja o wyborze naszych produktów musi być przemyślana a meble dostosowane do wnętrza oraz potrzeb klienta. Ogromny nacisk kładziemy na kompleksową obsługę, dokładny pomiar i stworzenie projektu. Projekty przygotowywane są przez wykwalifikowanych projektantów z wieloletnim doświadczeniem.

Oferujemy meble wykonane z forniru naturalnego-modyfikowanego, drewna, MDF lakierowanego, MDF barwionego w masie oraz z płyty laminowanej. Wszystkie rodzaje materiałów posiadają zróżnicowaną strukturę i bogaty wybór kolorów.

Serdecznie zapraszamy do Salonu SKIDD, gdzie fachowa i miła obsługa zaprezentuje Państwu najlepszą ofertę.

Stolarstwo meblowe SKIDD

Dlaczego powinieneś nas wybrać?

Do naszych produkcji używamy najwyższej jakości akcesoria meblowe renomowanych firm takich jak Blum, Peka, Kessebohmer, Gettich i wiele innych. Nowoczesne maszyny i wysokiej jakości płyta laminowana w bardzo dużej gamie kolorystycznej wraz z dopasowaniem obrzeża PCV pozwala nam spełnić marzenia najbardziej wymagającego klienta.

  • Indywidualne podejście do klienta
  • Profesjonalni projektanci
  • Darmowy transport
  • Montaż mebli
  • Wyposażenie w sprzęt AGD